O nas

HR E-book to dynamicznie rozwijające się wydawnictwo specjalistyczne, którego celem jest stworzenie rozbudowanego, kompleksowego kompendium wiedzy poświęconego problematyce prawa pracy, podatków oraz ubezpieczeń społecznych i RODO.

W naszych ebookach przytaczamy i omawiamy liczne interpretacje przepisów prawa oraz wyroków, zarówno orzecznictwa polskiego, jak również Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Omawiamy poszczególne regulacje prawa na konkretnych przykładach. Trzymamy rękę na pulsie, śledząc projekty najnowszych ustaw i zmieniające się przepisy.

W naszych publikacjach można znaleźć najnowsze wzory dokumentów, wyliczenia, tabele wynagrodzeń i przykładowe formularze, zgodne aktualnymi przepisami prawa, uzupełnione o niezbędne objaśnienia.

Nasza misja

Autorzy naszych książek to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, których wyróżnia praktyczne podejście do omawianych zagadnień. Doświadczenie zbierali między innymi w pracy w Sądzie Najwyższym, Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, na uczelniach oraz prowadząc własne kancelarie prawne.

Dawka wiedzy

Nasze publikacje stanowią nieocenioną pomoc w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej i ułatwiają poruszanie się po meandrach przepisów prawa pracy, dostarczając solidną dawkę wiedzy.

Autorzy naszych książek to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, których wyróżnia praktyczne podejście do omawianych zagadnień.

Adres

Ulica Grzybowska 2/34
00-131 Warszawa
województwo mazowieckie
NIP: 5252919248

Obserwuj nas

E-mail

ksiegarnia@hrebook.pl

Telefon

789 265 188

Copyright © 2024 hrebook.pl